Villa “de Ophir”
Wanneer u voor uw vakantie in Zeeland een werkelijk perfecte locatie zoekt, bent u hier aan het juiste adres. In Villa “de Ophir” vindt u een comfortabel en sfeervol ingericht appartement voor 2 tot 4 personen. U zult verbaasd zijn over de vele gemakken die een verblijf in deze monumentale villa u biedt.
De Ophir is gelegen in een parkachtige omgeving direct achter de boulevard. U bent slechts 100 meter verwijderd van het centrale gedeelte van het Vlissingse badstrand. Net zo dichtbij als de gezellige terrasjes op de boulevard. Op slechts enkele minuten loopafstand bevindt zich het winkelcentrum van Vlissingen. Wanneer u in tegenovergestelde richting wandelt, bent u na enkele minuten in bos en duin. Achter de villa is een mooi aangelegd park.
Uw verblijf is gemakkelijk bereikbaar en parkeren is er gratis. Er is een aparte ingang naar het appartement aan de zijkant van de villa. In het appartement treft u een lichte en smaakvol ingerichte woonkamer aan met een goed uitgeruste keuken. Verder is er een ruime slaapkamer met 3 vaste bedden en ruimte voor een extra (kinder)bed. De slaapkamer bevindt zich aan de zeer rustige achterzijde van het gebouw. Naast een badkamer met douche/toilet is er ook nog een extra toilet. Zo is het appartement ideaal voor twee personen, maar ook voor bijvoorbeeld een gezin met 2 kinderen.
Opdat u niet onnodig veel bagage hoeft mee te brengen, zijn er veel zaken al in het appartement aanwezig. De bedden zijn opgemaakt, er is wc-papier, een keukenrol, afwasmiddel en borstel, theedoeken, enz.. In de tuin is er een zithoek met parasol, u kunt ook buiten eten. Op de dag van vertrek hoeft u het appartement niet eerst schoon te maken, dat wordt voor u gedaan. Zodoende komt u volledig uitgerust na uw vakantie weer thuis.
Features
maximum number of persons: 4
Total size: 55 m²
size garden/terrace: 100 m²
size living room: 20 m²
number of bedrooms: 1
numbers of toilets: 2
number of bicycles:
|